Дарунки “Журавлику”

У Снігурівському районі є заклад, який займається допомогою дітям з особливими потребами – Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Журавлик». В ньому діти отримують максимум допомоги: фізичної, психологічної.

3 грудня в Міжнародний день людей з особливими потребами працівники Центру влаштували для дітей свято долучитися до якого запросили представників Благодійного фонду “Крокуємо з турботою”. Волонтер фонду та помічник народного депутата України Ігоря Бриченка Андрій Бохонок та волонтер Лілія Карпенко завітали на цей захід із вітаннями та подарунками для дітей. Діти танцювали, розповідали вірші та створювали атмосферу справжнього свята, а працівники закладу допомагали їм в цьому.

Довідка: Міжнародний день людей з особливими потребами в Україні почали відзначати з 1993 року з посиланням на те, що ми повинні враховувати потреби всіх людей, і в жодному разі не утискати права людей з інвалідністю.

Важливо те, що в останні роки Україна почала активно впроваджувати інклюзивну освіту, що дасть змогу забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.