День людей з обмеженими можливостями

3506407e26a9

Міжнародний день інвалідів щорічно відзначають 3 грудня. Ініціатором проведення цього символічного дня стала Організація Об’єднаних Націй, яка в 1992 році запропонувала заснувати таке свято на честь закінчення Десятиліття інвалідів, проголошеного в 1983 році.
Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Кожен вісімнадцятий українець належить до людей, фізичні можливості яких обмежені. На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Їх мужність та оптимізм − взірець для інших. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне − можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Ми всі рівні перед Богом.
Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги. Захищаючи гідність інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя. 
Тож хочеться побажати вам від керівництва БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” сил і здоров’я, витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити ваші плани та задуми.

До цього дня керівники відділень фонду відвідали відповідні установи, які викликали безліч щирих посмішок, сліз та емоцій.

Новобузьке відділення

 У Новом Бузі відзначали День людей з обмеженими можливостями.І наш фонд завітав до Новобузького дитячого реабілітаційного центру привітати діточок та подарувати солодощі. 

Цей день є нагадування людству про турботу та милосердя до такої категорії людей, а дітки – це взагалі окрема та клопітка робота. Тому Благодійний фонд Ігоря Бриченка не стоїть осторонь проблем людей з обмеженими можливостями. Ще декілька років тому керівництво нашого фонду взяло підшефство, щоб допомогти цим малечам/ Щоб показати, що вони не самі,- з вітальним словом на святі звернулася керівник Новобузького відділення Наталія Зубова.

Також волонтери та керівництво відділення завітали до 12-річного Єгора Тютюнника. Хлопчик – інвалід, але це не заважає йому радіти життю і бути дитиною. Родина Тютюнників – переселенці з Донбасу.

Єгорка дуже здібна дитина. Він пише твори, має багато почесних грамот за навчання і сьогодні начальник соціального захисту Олена Петрівна Нагорна вручила грамоту від адміністрації та харчовий пакунок.Потім від Благодійного фонду Єгор отримав подарунки та добрі слова. Він дуже зрадів грі, яку отримав в подарунок від БФ, очі сяяли і хлопчик не випусках її з рук. Здавалося, чекав, коли вже ці тітоньки підуть, а він пограється цікавими іграшками сам.

Мама хлопчика дуже приємна. Зустріла з радістю, запросила на каву. Дякувала, що завітали та передавала засновнику фонду подяку,- звітує про події Новобузьке відділення.

Снігурівське відділення

Представники Снігурівського фонду завітали на святкових захід до Центру реабілітації дітей інвалідів “Журавлик”.

Від їхнього бажання жити, дарувати людям тепло та посмішок просто перехоплювало подих. Велика подяка і шана цим діточкам та керівнику Уткіній О.В за те, що роблять наш світ кращим навіть тоді, коли це здається неможливим,- ділиться враженнями Лілія Карпенко.

Знайдіть вільний час, щоб переглянути це неперевершене казкове дійство

Дивіться тут.

Ми не будемо байдужими!

А, ви, бережіть себе!