День медика у Міській лікарні швидкої медичної допомоги

Сьогодні, 17 червня, напередодні Дня медичного працівника, засновник Благодійного фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою» Світлана Бриченко завітала до Міської лікарні швидкої медичної допомоги.

У медичний фонд лікарні передано шість сучасних реанімаційних ліжок і велику кількість лабораторного приладдя та одноразових медичних матеріалів.

Дійство відбувалося на подвір’ї лікарні, де було нагороджено найкращих лікарів, спонсорів (включно з «Крокуємо з турботою”) та членів наглядової ради (НР).

Куратора Фонду Ігоря Бриченка було освячено в почесні члени НР та вручено Головним лікарем Олександром Дем’яновим посвідчення. З чим ми і вітаємо нашого опікуна.

Під час заходу до працівників лікарні з привітальним словом звернулася дружина Ігоря Бриченка, і за сумісництвом, засновник Фонду Світлана Бриченко:

«У день Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання від Благодійного фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою». На жаль, чи на радість, сьогодні Ігор не зможе привітати Вас особисто, адже поїхав у зону АТО вітати медиків з професійним святом та наших героїв зі святом Святої Трійці. Тому прийміть  сердечну подяку за Вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших співгромадян, віру і надію, яку ви даруєте людям. Ваша відповідальність, мужність гідні визнання з боку держави та суспільства. Ви – запорука нашого здоров’я, Ви – наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше», – сказала засновник Фонду.