Допомога особам з обмеженими руховими можливостями у Баштанці

На жаль, наше життя не казка. Поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Є люди з обмеженими руховими можливостями. До цієї категорії належать діти, люди пенсійного віку та  інваліди. Керівництво фонду “Крокуємо з турботою” систематично опікується відповідною категорією людей.

На сьогодні в Україні є понад два з половиною мільйона людей, які потребують належного ставлення до себе – вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу брати участь у соціальному та культурному житті.

І на сьогоднішній день, хоч і не всій Україні, але ми маємо змогу допомогти інвалідними візками людям, які їх потребують ( і попередньо подали заявки). Це особи з інвалідністю 5 районів, на яких вже давно працюють відділення Фонду Ігоря Бриченка, тісно співпрацюючи з БФ “Апостол”, МБФ “Сприяння розвитку медицини” та куратором ініціативи “Активне довголіття” Тарасом Кремінем.

До Баштанського відділення БФ “Крокуємо з турботою” протягом тижня ( 24.07-28.07.17) надходили заявки від бенефіціарів на отримання інвалідних візків, ходунів-роллаторів та милиць. 

Костіну Максиму Сергійовичу, який потрапив в ДТП, надано допомогу у вигляді ходунів-роллаторів.

Безродня Людмила Олександрівна отримала прогулянковий інвалідний візок. Жінці терміново необхідний пересувний засіб, щоб їздити на гемодіаліз до лікарні. Наразі пані Людмила проживає з донькою-підлітком.

Особу з інвалідністю І групи Шляхова Миколая Миколайовича співробітники відділення забезпечили матрацом та постільною білизною.

Багатодітна мати Іртищева Марія Олегівна отримала одяг для своїх діточок. Також до Баштанського відділення завітала малозабезпечена родина Єршової Світлани Іванівни.