Допомога родині учасника бойових дій

 Родина учасника бойових дій Павлюка Віктора висловлює вдячність Благодійному Фонду Ігора Бриченка «Крокуємо з турботою» за надану допомогу в отримані інвалідного візка та засобів гігієни для хворого батька Павлюка Ігора. «В нашої родини виникла потреба в інвалідному візку для батька і ми звернулись за допомогою до Народного депутата Ігора Бриченка нам відразу безкоштовно привезли та передали візок, за що ми щиро дякуємо.» – зазначив Віктор.

Нагадаємо, що в активі фонду є одяг, взуття та постільна білизна(були у вжитку, але в гарному стані), засоби особистої гігієни, продуктові пайки, дієтичні добавки, дитячі іграшки, меблі, медичні ліжка, окуляри для людей з вадами, ходуні, інвалідні візки – про наявність тих чи інших речей необхідно запитувати у відділеннях фонду.

Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.