Заключна екскурсія освітян до столиці

13 липня Київ разом з опікуном БФ “Крокуємо з турботою” Ігорем Бриченко теплим, сонячним ранком зустрів заключну групу освітян з Березнегуватського району для відвідування Головного будинку, Сесійної зали ВРУ та екскурсії по столиці України.

Першим, що стояло в порядку денному освітян, – екскурсія по “Музею корупції”, колишній резиденції екс-президента Віктора Януковича, а зараз національному парку – “Межигір’я”!
Ніхто не може залишитися осторонь такого упредметнення жадібності однієї людини, як Межигір’я. Осторонь, звичайно, не залишилися і освітяни: шокуючі факти, краса, масштабність.

“Все це наші недоїдання та економія на собі всієї України” -, говорять вчителі!

Далі екскурсанти прямують до центру Києва, а саме: Головного будинку ВРУ – Сесійної зали, де разом із екскурсоводом народний депутат Ігор Бриченко відкриває таємниці життя та діяльності найголовнішого законодавчого органу України, його історичну та суспільну цінність для вчителів та всіх мешканців України.

Після відвідування ВРУ освітяни мали можливість сфотографуватися на прилеглій території Адміністрації Президента, побачити Київ з оглядового майданчика біля Арки Дружби народів, відвідати Маріїнський парк, поспілкуватися з Ігорем Віталійовичем. Народний депутат України Тарас Кремінь розповів про перспективи розвитку системи освіти в Україні.

Закінчилася екскурсійна подорож освітян вечерею в Макдональсі. А отримані враження через втому лилися словами вдячності за наданий шанс, за такий подарунок.