З Днем Незалежності України!

Дорогі земляки!

Нині ми відзначаємо найголовніші свята нашої держави – День незалежності та вчорашній День Державного прапора України.

Проголошення незалежності 25 років тому золотою сторінкою вписане в історію нашої держави, бо започаткувало нову епоху в житті українського народу, реалізувало його вікові прагнення до свободи.

Роки незалежності стали випробуванням для українців на зрілість, мудрість та стійкість життєвих принципів. Нині Україна переживає складні часи агресії та посягань на незалежність й територіальну цілісність. На захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників стали найкращі сини і дочки України. Захищаючи рідну землю, полягло немало й наших земляків, які до останнього подиху мужньо і героїчно виконували свій військовий обов`язок.

Жителі Миколаївщини активно допомагають захисникам Вітчизни і всі ми віримо в те, що наша сильна і відважна, духовно багата нація зможе вистояти у цих випробуваннях. Ми переможемо! І наш синьо-жовтий стяг гордо майорітиме над всіма містами, селами та селищами вільної та суверенної України.

Від усієї душі зичу вам, дорогі земляки, вашим рідним миру, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, та добробуту її народу.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння!

З Днем Незалежності!
Слава нації! Слава Україні!