З Останнього дзвоника з валізою у Раду

Країною й досі лунає відлуння останніх дзвоників, почути які вдалося куратору БФ “Крокуємо з турботою” Ігорю Бриченку 27 травня на своїй маленькій Батьківщині Новопетрівці. На своїй сторінці у fb він поділився враженнями :

“Свято останнього дзвоника для мене – можливість повернутися туди, де завжди лунає дитячий сміх, коридор чи майданчик перед школою переповнені учнями, які за хвилину зроблять крок до нових звершень. Хтось відкриє для себе нову цікаву книжку з літератури на літо. Хтось покличе друзів і почне планувати захоплюючі канікули. А є й ті, майбутнє України, наші випускники, які вже завтра зануряться у вир дорослого життя, збираючи документи для вступу у ВНЗ. Насамперед, хочу висловити вдячність школам, які надіслали запрошення на це чудове свято. Їх було безліч. Але сьогодні всю свою увагу, душу і любов я віддав рідній Новопетрівці, якій так бракувало моєї уваги. День був важкий та насичений, але приємно. Спочатку завітав у стіни рідної альма-матері, де виступив з вітальним словом до випускників. У стінах Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів був приємно вражений жовто-блакитним настроєм свята. Тут патріотизм був не лише на стінах, прапорі, одязі, а й в серці кожного учня, який промовляв слова вдячності та любові до вчителів, до своєї неньки України. Пишаюся майбутнім потенціалом, який зростає у стінах цієї школи. Адже святкова лінійка була переповнена кількістю похвальних грамот, листів та нагород. Важко буде мені забути і святкування у Новопетрівській спеціалізованій школі-інтернат. Я з самого дитинства, живучи по сусідству, спостерігав за дітьми, які навчалися там, за їхніми тяжкими долями. Дитина – це дзеркало родини. І я щасливий, що вихователям, співробітникам школи вдається знаходити у цих дітях все найкраще, викарбовувати з них діаманти, не втрачати їх, навчати любити життя і творити добро. Ці всі якості я сьогодні побачив у кожному учневі…”

На святі, за ініціативи випускників Снігурівського, Казанківського, Новобузького, Новоодеського, Баштанського, Березнегуватського районів, класним керівникам подарували сертифікат на поїздку до Верховної Ради України, яка відбудеться за підтримки опікуна БФ «Крокуємо з турботою» Ігоря Бриченка. Першим відвідати екскурсію у ВРУ випала можливість співробітникам Новопетрівській спеціалізованій школі-інтернат та Новопетрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, які вже 2 червня стоятимуть під визначним куполом країни.