“Колеса для армії”

Сьогодні, 12 червня, опікун Благодійного Фонду «Крокуємо з турботою» Ігор Бриченко та учасники Фонду Тарас Кремінь, Дмитро Бачинський, Олександр Єфремов (представник благодійної організації «Волонтери Снігурівщини») вкотре підтримали акцію «Колеса для армії». Військовим із 20-го батальйону 93-ї механізованої бригади передали відремонтовану вантажівку і позашляховик УАЗ.

На своїй сторінці у Facebook Дмитро Бачинський поділився історією ремонту позашляховика, який об’єднав багатьох небайдужих:

«Сьогодні закінчилась довготривала історія по ремонту позашляховика УАЗ (Таблетка) для наших військових. А розпочалася вона із знайомства з прекрасною людиною Олександром Черних. Розговорившись, він сказав, що готовий віддати мені авто для армії. Але проблема в тому, що авто це вже 3 роки не на ходу!)))) Вдячний моєму другу В’ячеславу Мігачьову що допоміг транспортувати машину в Миколаїв(відстань 60км).  Виконано капітальний ремонт як ходової так і двигуна. В цьому заслуга працівників АТП 14854 під керівництвом Ротаря В.Г. і Горобченка В.Ф. Покрасили – брати Яркові з Нової Одеси. І це все не без фінансових затрат, більшу частину яких на себе взяли Народні депутати Тарас Кремінь та Ігор Бриченко. Дякую всім!».

Народний депутат України Тарас Кремінь, який разом з колегою Ігорем Бриченком неодноразово формували групи для поїздки у зону АТО, особливо відзначив батальйон 93-ї аеромобільної:

« Комбат “двадцятки” полковник Сергій Петрович Плахотник – воїн-інтернаціоналіст, донедавна очолював районний відділ з НС у Кривому Розі, був на Майдані, а 2014 року пішов добровольцем на фронт. Батальйон тримав оборону на найскладніших ділянках, в першу чергу, в р-ні Мар’інки, Авдіївки, Пісок, пройшовши пекельні випробування. Дисципліна жорстка, повага, мужність і відвага – серед пріоритетів. Пишаюся такими офіцерами, як комбат Плахотник!»

Разом ми – сила!!!

Слава Україні!