«Крокуємо з турботою» до Нової Одеси

 

26 травня, у день вшанування пам’яті Святої мучениці Гликерії, у Новій Одесі відкрилося 4-те відділення Благодійної організації «Благодійного фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою»».

image

Жовто-блакитну стрічечку до нових благодіянь Фонду перерізали Народний депутат України Ігор Бриченко, Радник Міністра МВС України, засновник БФ «Апостол» Михайло Апостол, Народний депутат України Тарас Кремінь, міський голова Нової Одеси Олександр Поляков, Директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Ольга Сивопляс, Голова Новоодеської районної організації інвалідів Валентина Ігнатова, депутат Жовтневої районної ради Дмитро Бачинський, Головний лікар Центральної районної лікарні Микола Коваленко, отець Павло та небайдужа громадськість.

З вітальним словом до засновників Фонду «Крокуємо з турботою» та присутніх звернувся Михайло Апостол, який розповів про благодійництво в Україні:

«Мій перший БФ «Апостол» було відкрито на Тернопільщині. Сьогодні, це вже 14-й фонд, на відкритті якого мені надалась можливість бути. Я маю надію і сподіваюся, що Миколаївщина буде рясніти більшою кількістю благодійних організацій. Головне, щоб справжніх і благодійних. У нашій справі це є приорітетом ».

13239018_637236199761526_8752134264519361361_n

Про історію успіху Благодійної організації « Благодійного фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою» розповіла людина, благодійність та добре серце якої немає меж – сам Ігор Бриченко:

«Першою стежкою до благодійництва стало відкриття Фонду у м.Снігурівка, який сьогодні успішно обслуговує жителів самого міста, сіл Снігурівського та сусідніх районів. Зараз ми відкриваємо вже 4-те віділення БФ «Крокуємо з турботою», але це не останнє. Вже вчора мав переговори у Казанківському районі та на Баштанщині, щодо переспективи відкриття відділень й там».

image

image

Зі словами вітаннями та благословенням до мешканців Нової Одеси звернувся Тарас Кремінь, який наголосив на значущості та важливості продовження благодійної справи:

«Сам Господь маленькими кроками протоптує стежинку цієї благодійності».

image

 

Зі словами похвали виступив Дмитро Бачинський та Сергій Веремєєнко, який більш детально розповів про допомогу Фонду бійцям із зони АТО.

І на завершення заходу Фонд отримав Боже благословення від отця Павла, який освятив приміщення та передав Святу ікону, як символ благополуччя, залишений у стінах Новоодеського відділення для благих діянь.

image image image image

Міцний фундамент для успішної подальшої роботи Фонду було закладено вже сьогодні. Благодійну допомогу у вигляді медикаментів отримала Центральна района лікарня та був наданий інвалідний візок для мешканки міста м. Нова Одеса.

image image image image 13263684_637236273094852_7533568314216158516_n
image

 

Якщо Вам необхідна допомога або Ви маєте бажання допомогти звертайтесь за контактними даними:
 
Адреса: Україна, 56600, м.Нова Одеса, вул. Центральна,91
Е-мail: fond.kzt@mail.ua

kzt.found@gmail.com