Крокуємо з турботою по Казанківщині

Казанківське відділення Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” продовжує благодійну діяльність направлену на надання допомоги нужденним. Цього тижня гостями відділення фонду стали громадяни від 2 до 85 років.

Особливу вдячність висловлювали люди пансіонного віку, адже у зв’язку з їх недостатнім пенсійним забезпеченням часом в них немає можливості придбати нові речі, тоді як старі приходять в незадовільних стан. В Казанківському відділенні фонду пенсіонери мали змогу отримати теплі речі, які були у вжитку, але в гарному стані, поспілкуватись з волонтерами фонду. Адже як відомо речі можуть зігріти тіло, а добре слово – душу.

Після Новорічних свят Казанківське відділення Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” продовжить працювати у штатному режимі, вас радо вітатиме чудова волонтер фонду Ганна Смаровоз.

Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.