Крокуємо з турботою!

За підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”» на території шести районів Миколаївщини відбувається вітамінна акція «Немає нічого неможливого, коли в тебе є мета. Яблуко це тільки початок». Працівникам освітніх закладів та дітям шкільного та дошкільного віку протягом місяця видаються  яблука. Ідейними натхненниками даної акції виступили представники районних відділів освіти, окремих шкіл дитячих садків, волонтери, які звертались до відділів фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою» з проханням провести вітамінні акції для дітей по прикладу акції «Скажемо грипу – НІ» (від фонду соціально-незахищеним верствам населення видавали овочі (цибулю)).

Зараз, коли сама акція добігає свого завершення, ми хотіли б повідомити, що готуємо приємні сюрпризи для всіх її учасників. Дякуємо волонтерам, які долучилися до організаційних питань і маємо надію на подальшу співпрацю.

Загалом діяльність Благодійного фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою» направлена на надання допомоги соціально-вразливим верствам населення, підтримку молодих сімей військовослужбовців, освітян, літніх людей, осіб з інвалідністю та всіх хто опинився у скрутних умовах.

Наша благодійна організація налічує 6 відділень на території Миколаївської області, зокрема у Снігурівському, Баштанському, Березнегуватському, Казанківському, Новобузькому та Новоодеському районах. Детально про поточну та попередню діяльність фонду всі охочі можуть ознайомитися на офіційному сайті організації kzt-found.org

Благодійний фонд співпрацює з різними громадськими об’єднаннями метою яких є покращення соціального стану населення та взаємодопомога, ми завжди відкриті до діалогу.

Нагадаємо, що в активі фонду є одяг, взуття та постільна білизна(були  у вжитку, але в гарному стані), засоби особистої гігієни, продуктові пайки, дієтичні добавки, дитячі іграшки, меблі, медичні ліжка, окуляри для людей з вадами, ходуні, інвалідні візки – про наявність тих чи інших речей необхідно запитувати у відділеннях фонду.

Ми завжди готові допомоги всім хто цього потребує!

Крокуємо з турботою!

Директор БО «БФ Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою»

Сергій Кухоцький