Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Ще це свято для ветеранів, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день, який не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, але є і приводом до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Одним з важливих напрямків діяльності Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” – надання допомоги особам похилого віку, ветеранам. Співробітники відділень систематично обслуговують відповідні категорії залюбки і насамперед. Ми не змушуємо чекати тих, хто подарував нам свободу. 

Керівництво “Крокуємо з турботою” бажає всім ветеранам України, громадянам похилого віку міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.