Нове надходження медичного обладнання

Фонд “Крокуємо з турботою” наприкінці липня отримав чергове надходження медичного обладнання для лікарень та людей з обмеженими фізичними можливостями. Цього дня обслуговувалися лікарні м.Миколаїв – Миколаївська лікарня швидкої медичної допомоги, Обласний онкологічний диспансер Миколаївської обласної ради, Жовтнева центральна лікарня, медичний пункт Нацгвардії .

Проінспектував та отримав обладнання від фонду Головний лікар Миколаївської лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Дем’янов, волонтер Олександр Сиворотка разом з Сергієм Колашніковим, якого направив народний депутат України Тарас Кремінь, щоб відібрати медичне обладнання для міської лікарні.

Рішення про обслуговування цієї лікарні було прийняте учасниками фонду “Крокуємо з турботою” першочерговим у зв’язку з високим показником надходження хворих з усієї Миколаївської області.

Фонд лікарні отримав багатофункціональні ліжка, інвалідні візки, багатофункціональне лабораторне приладдя, підставки для передопераційного умивання, холодильники, сто п’ятдесят комплектів травматологічних ортезів, регульовані ортези для колін з системою фіксації, масажні матраци та одноразові медичні матеріали.

Нагадаємо, що куратор Благодійного фонду “Крокуємо з турботою” Ігор Бриченко є членом Наглядової ради Миколаївської лікарні швидкої медичної допомоги.

У Жовтневу центральну району лікарню, Обласний онкологічний диспансер Миколаївської обласної ради та медичний пункт Нацгвардії відправлено одноразові медичні матеріали.