Новоодеське відділення Благодійного Фонду «Крокуємо з турботою» відзначає свою першу річницю!

Новоодеське відділення Благодійного фонду «Крокуємо з турботою» відзначає свою першу річницю!

Вже минув рік з того часу, коли за ініціативою народних депутатів України Ігоря Бриченка та Тараса Креміня, координатора проекту «Добро людям» Михайла Апостола та групи небайдужих людей був заснований Благодійний фонд «Крокуємо з турботою» в місті Нова Одеса

Основною метою фонду є надання безкоштовної допомоги переселенцям, постраждалим під час бойових дій, одиноким батькам, інвалідам, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям. Також фонд допомагає місцевим громадам, медичним та освітнім закладам. Найбільш актуальним є надання допомоги у вигляді медичного обладнання, одягу та взуття, продуктів харчування, підгузків, дитячого харчування та приладдя, ліків, гігієнічних засобів, речей побутового використання.

Щиро вітаю вас з першою річницею створення благодійного фонду. Я пишаюсь співпрацею з вами, адже робимо єдину справу – таку потрібну нашій країні та її мужньому народу. Вам є чим пишатись, озираючись на пройдене – за вас промовляють ваші справи. Той авторитет, шана та повага, які маєте сьогодні – найвищі оцінки вашої діяльності, які визначили люди. Надзвичайно вдячні вам тисячі мешканців Новоодеського району та міста, котрим ви подали руку допомоги в скрутний для них час. Тож бажаю, щоб кожен ваш день повнився добром і радістю, нових досягнень та перемог. Невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів в ім’я рідної України. Хай ці дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку ваших добрих справ.

Слава України!