Новоодеському відділенню спека – не перешкода для благодійності

Новоодеському відділенню БФ “Крокуємо з турботою” спека – не перешкода для благодійності. У найжаркіші дня серпня волонтери філії відправилися до с.Новошмидтівка, аби надати адресну допомогу. Але, у той же час, новоодесити також отримували необхідну допомогу. За два дні обслуговування було надано 5 родинам.

  • Ветрова Галина дитина війни. Вже ніби пройшло багато років, але Галина Григорівна й досі згадує ті часи, розповідає як було скрутно. Але, незважаючи на все, що довелось бачити і пережити, пані Галина залишається найпозитивнішою пенсіонеркою у с.Новошмидтівка. Жінка отримала інвалідність ІІ групи. А до нашого Фонду звернулася з проханням надати ходунці для пересування. Адже щоранку ходити стає тяжко. 8 серпня волонтери здійснили планову поїздку у село Новошмидтівку і завітали у гості до Галини Григорівни. Бонусом, за рішенням Наглядової ради, було надати бабусі необхідний одяг.
  • Обслуговування шмидтівчан закінчилося на Атаманчук Ользі, яка самотужки завітала до відділення “Крокуємо з турботою”. Ольга Григорівна особа з інвалідністю ІІ групи. За сертифікатом пані Ольга отримала одяг та постільну білизну. 
  • Благодійна організація продовжує підтримувати наших бійців. Сьогодні Зубов Олександр з Нової Одеси став учасником довготривалої акції “Допомога учасникам АТО” .
  • Мати-одиначка Джурінська Ольга отримала одяг.
  • Родина Чернявської Інни з м.Нова Одеса стала учасницею акції “Медикаменти для всієї родини” й отримала медикаменти для своєї дитини з інвалідністю І групи.