Освітяни Новобужжя та Новоодещини крокують столицею!

7 листопада освітяни з Новоодещини та Новобужжя відвідали столицю України – місто-герой Київ.

Таким подарунком керманич проекту “Крокуємо з турботою”  та народний депутат України Ігор Бриченко разом з колегою, народним депутатом України Тарасом Кремінем традиційно вшановують освітянський труд вчителів випускних класів, в даному випадку 2017-2018 навчального року.

Зранку народні обранці разом з освітянами прогулялися адміністративною частиною міста, відвідали Будинок з Химерами та Адміністрацію Президента України. Але у зв’язку із необхідністю взяти участь в ранковому засіданні парламенту Ігор Бриченко з Тарасом Кремінем залишили групу та відправилися до Верховної Ради України, а освітяни направилися до Софіївського собору, де їм повідали історію будівництва Софії Київської та перетворення її з релігійного осередку Київської Русі в історико-архітектурний заповідник національного значення, занесений в перелік Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Пообідавши, з новими силами вони відправилися до Києво-Печерської Лаври.

Про історію державотворення і становлення України, як самостійної держави, гості з Миколаївщини слухали під час екскурсії адміністративною будівлею Верховної Ради України. По закінченню програми освітяни мали вільний час для прогулянок вечірнім Києвом. Маю надію, що гостям з Новобужжя та Новоодещини сподобався цей візит до Києва.

Організаційну підтримку надав Благодійний фонд  #Крокуємо_з_турботою

Більше фото