Парти для школярів

Три родини з Новобузького району 11 серпня отримали благодійну допомогу у територіально закріпленому відділенні БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”.

Першою за допомогою звернулася малозабезпечена родина Осмолової Валентини Миколаївни з с.Новополтавка Новобузького району. Сім’я неодноразово користувалась послугами БФ і сьогодні отримала жіночий та дитячий одяг. Валентина Миколаївна – мати-одиначка. Жінка, отримавши сертифікат на користування послугами “Крокуємо з турботою”, залишилася безмежно вдячна співробітникам фонду за увагу та турботу.

Осмолова Валентина

Осмолова Валентина

Малозабезпечена родина Сідєльнікової Наталі Миколаївни з м.Новий Буг, яка обслуговувалася другою, отримала від фонду допомогу у вигляді одягу, парти та стільця. Пані Наталя вже готує своїх діточок до школи, тому новенька парта та стільчики родині стали найкращим подарунком.

Сідєльнікова Наталя

Сідєльнікова Наталя

Багатодітна сім’я Мосійчук Валентини Олексіївни з м. Новий Буг користується послугами фонду систематично. Сьогодні родина Валентини Олексіївни завітала під кінець робочого дня і отримала чоловічий, жіночий, дитячий одяг, парту та стілець. Жінка залишилася задоволеною обслуговуванням та асортиментом.

Мосійчук Валентина

Мосійчук Валентина