Мами, сьогодні у вас свято!

Ніжність…Тепло…Любов… Що це за слова? Як приємно може стати на душі за секунду, коли ти їх почуєш. Але інше – відчувати їх кожного дня від матусь. Ніжність маминого “Доброго ранку люба, любий”. Тепло, яке випромінює рука неньки дорогою до школи. Чи можливо любов, якою наповнює вона кожен день життя своєї дитини. Мами, сьогодні у вас свято.
А напередодні, волонтери наших відділень запросили матусь з багатодітних та малозабезпечених сімей на благодійну акцію до Дня матері. Жінки отримали привітання, одяг та необхідні речі для своїх діток.

До фонду завітали: багатодітна родина – Макаренко Світлана Володимирівна (3 діток),Царук Валентина Мірчовна (5 діток), Антон Ольга Мірчовна (3 діток), Цупра Віра Миколаївна (3 діток),Давидова Людмила Валеріївна4 діток); Кравченко Альбіна Миколаївна – малозабезпечена родина; ; родини дітей інвалідів – Зубенко Валентина Валентинівна ( отримала дитячу каляску), Яцкова Наталія Анатоліївна; інвалід 2 групи- Нестерук Людмила Володимирівна;  Мельник Світлана Іванівна (ходуни), Дирда Валентина Володимирівна ( ходуни).

“Багатодітна мама” Путінцева Ірина Вадимівна завідуюча ДНЗ с. Новомихайлівка отримала для дитячого садочка постільну білизну, тюль, іграшки.