Позиція фонду відносно виборчого процесу – офіційна заява

Благодійний Фонд Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” є неприбутковою організацією, яка діє відповідно до Законів України про засади благодійної діяльності та Конституції України. Волонтери та представники фонду не проводять політичної агітації за будь-яких кандидатів під час виборчого процесу та поза ним, та не надають допомогу з активів фонду для підтримки ведення їх піар-кампаній.

Відділення фонду працюють у штатному режимі та продовжують надавати допомогу соціально-незахищеним верствам населення, але у зв’язку із можливими провокаціями зі сторони представників різних політичних сил та окремих кандидатів.

Також наголошуємо на тому, що за шахрайські дії, підкуп виборців та інші протиправні дії передбачено кримінальну відповідальність. Волонтери фонду ознайомлені зі своїми правами та обов’язками та при настанні ситуації, яка на їх думку буде викликати підозру, одразу будуть звертатися до правоохоронних органів.

Благодійний Фонд Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” – це благодійна організація, метою якої є надання допомоги нужденним, соціально-вразливим верствам населення, та не працює на будь-яких кандидатів під час виборчого процесу та поза ним.

Якщо представники різних політичних сил мають інформацію про громадян, які потрапили у скрутне становище, і яким можна допомогти з активів фонду, то ми радо допоможемо безпосередньо нужденним, не підтримуючи при цьому ніякі політичні прапори. Ми поважаємо чесну конкуренцію у виборчому процесі і вважаємо, що благодійна робота повинна проводитися систематично.