Анонс! Презентація законопроектів щодо гуманітарної допомоги у кризових ситуаціях

16 травня 2016 року о 14.15 у приміщенні адмінбудинку Верховної Ради України за адресою: вул. М. Грушевського, 18/2, кім.11, відбудеться презентація пакету законопроектів щодо гуманітарної допомоги в кризових ситуаціях.

 

Мета заходу: презентувати благодійним організаціям та громадськості пакет законопроектів (реєстраційний № 4360, 4361, 4362), які регулюють надання гуманітарної допомоги в кризових ситуаціях. Обговорити основні відмінності запропонованих законопроектів від чинного законодавства, що регулює порядок надання гуманітарної допомоги. Сприяти активній взаємодії міжнародних та українських гуманітарних організацій з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування.

 

Основні доповідачі
Олександр Третьяков – народний депутат України, голова комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю;
Гліб Загорій – народний депутат України, член комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю;
Анна Гулевська-Черниш – Директор Українського форуму благодійників;
Барбара Манзі – голова Управління з координації гуманітарних питань ООН в Україні;
Юрій Заремба – координатор робочої групи, юрисконсульт.

 

До участі у заході запрошуються народні депутати України, представники органів виконавчої влади, громадські організації та представники засобів масової інформації.

 

Організатор заходу – Комітет Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

 

Акредитація на захід проводиться до 12.05.2016 за тел. (044) 255-40-34, е-mail: samoyluk@rada.gov.ua.