Розширюємо горизонти

25 травня Народний депутат України, опікун БФ “Крокуємо з турботою” Ігор Бриченко відвідав Казанківський, Новобузький та Баштанський райони.

Почав Ігор Бриченко з найвіддаленішого району – Казанківського, куди завітав на запрошення голови міської РДА Ольги Жорової. Під час зустрічі обговорили освітні питання. Також підняли проблемні для Казанщини питання медичних закладів та передали медикаменти від Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” до Казанківської центральної районної лікарні. До речі, найближчим часом планується відкриття ще одного відділення благодійного фонду, але вже тут у м.Казанка. 
 
Наступний – Новобузький район, де, вже за традицією, відвідав Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Склалося враження, що там завжди чекають гостей. Вихованці закладу з неабияким ентузіазмом і “життям” у кожному рядку продекламували вірші. З посмішкою та харизмою розповіли гуморески. А з гордістю презентували власні поробки. За безмежну силу волі та любов до життя, хоч і такого складного для них, я, в свою чергу, віддячив їм подарунками.
Культурне просвітлення на цьому не закінчилося. У продовження поїздки завітав на п’єсу – казку «Крихітка Цахес». На завершення п’єси, привітав приймаючі родини  та дітлахів з наступаючим святом Днем захисту дітей у межах Всеукраїнської благодійної програми «Добро людям».
 
Кінцевим пунктом була Баштанщина, де зустрівся з представниками районної влади, обговоривши нагальні питання, особливо соціально незахищений верств населення та малозабезпечених родин.
Напередодні такого світлого і теплого свята Дня захисту дітей, хочу привітати кожну родину, яка у стінах своєї домівки зберігає український дух, патріотизм та цінності. Нехай вашу сім’ю оминає лихо, а щирість та щастя без стуку заходить до оселі, де лунатиме щирий дитячий сміх.
Окремо хочеться привітати та подякувати вихователям дитячих будинків, які своїм чуйним серцем дарують діткам-сиротам тепло та любов.