Сердечна вдячність за добро

Благодійність та доброчинність завжди цінувались як принципи високої моралі. Людина дбає про людину і це робить обох щасливими.
Створений для людей Благодійний фонд «Крокуємо з турботою» під керівництвом Світлани Станіславівни Бриченко – яскравий промінь доброти, чуйності і людяності у важкий час становлення нової України.
18 жовтня представники фонду привезли для трудового колективу Новопетрівської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату 11 тонн цибулі. Кожен працівник, (а нас 76 чоловік!), не залишився поза увагою. Приємно усвідомлювати, що є в нашій рідній країні є люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє.
Щире, сердечне спасибі людям, що працюють в цій благодійній організації. Спасибі вам за увагу, піклування, турботу – ту частинку душі, яку ви віддаєте людям. Незважаючи на повсякденні турботи, Ви не забуваєте Ваше гаряче серце, великодушність і доброта роблять світ світлішим і щасливішим. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю.
Нехай ваше життя буде багатим на добро, людське тепло і вдячність. Нехай ваші сили і енергія тільки приростають, а задуми – реалізовуються.

З повагою колектив Новопетрівської
спеціальної школи-інтернату