Сонячні родини у Новому Бузі

Останні літні дні принесли сонечко для керівництва Новобузького відділення БФ Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою».

Сьогодні теплом віяло від кожної родини, яка завітала до оселі добрих справ. Понад десять родин отримали допомогу.

Пелагея Миколаївна Павленко та Флорян Світлана Михайлівна з м.Новий Буг отримали одяг, розвиваючі іграшки та продукти харчування для своєї багатодітної родини.

Багатодітна сім’я Яни Андріївни Фляги та Ушакової Лариси Миколаївни з с.Софіївка отримала одяг для всієї родини, іграшки, продукти харчування – крупи.

Родина Чернишової Лілії Олександрівни також отримала іграшки для діток, крупи та одяг.

Пані Бонар з с.Уллянівка отримала одяг, крупи та іграшки за сертифікатом БФ «Крокуємо з турботою» як багатодітна родина та інвалід.

Інвалід Лариса Миколаївна Гострик, яка проживає у м.Новий Буг, сьогодні смакуватиме смачними крупами, одягнувшись в нове вбрання.

Родина учасника АТО з м. Новий Буг отримала одяг і продуктовий набір. Дружина бійця пані Інна зробила замовлення на меблі. На найближчому засіданні Наглядової ради заявку буде розглянуто.

Інвалід ІІ групи Філіпський Володимир Федорович з м.Новий Буг отримав чоловічий одяг.

Малозабезпечена родина Мороз Оксани Михайлівни отримала одяг, іграшки, крупи.

Обслуговування надано і багатодітній родині з с.Березнегуватське. Міку Олена Григорівна отримала одяг, крупи та іграшки для своїх діток.

Бурій Лариса Олександрівна – мама багатодітної родини з м.Новий Буг. Сьогодні жінка отримала від БФ одяг, іграшки, крупи. Співробітникам фонду зробила замовлення на меблі.

Гарного вечора!

Новобузьке відділення чекає на Вас!