Спортивне відзначення Дня Святого Миколая на Казанківщині

Благодійність має різні форми, які влючають в себе надання допомоги емоційної, матеріальної, в натуральній та інших формах.

Ось і Казанківське відділення Благодійного фонду Ігора Бриченка “Крокуємо з турботою” в особах волонтерів фонду Ганни та Олександра Смаровоза, за підтримки керманича фонду Ігоря Бриченка, вирішили  інціютивати та надати спонсорську допомогу в  проведенні спортивних змагань, а саме змагань з волейболу серед дівчат на честь Дня Святого Миколая.

Захід відбувся на базі Казанківської ДЮСШ. Дух суперництва та жага до перемоги допомогли дівчатам показати гарну та чесну гру, але перемогу отримали найкращі. Отже, перше місце за результатами змагань посіла команда “Геркулес”, друге – “Екстрим”, третє – “Драйв”. Учасниці та переможиці змагань отримали комплекти нагород та солодкі призи від Казанківського відділення Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”

Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.