3 грудня – День людей з особливими потребами

Сьогодні на міжнародному рівні відзначають День людей з особливими потребами. Зовсім недоречно вважати цей день святом, а правильніше в цей день робити оцінку всіх справ та розставити пріоритети подальшої роботи направленої на покращення соціальних умов людей з особливими потребами.

Та все ж, для  дітей  з особливими потребами 3 грудня – це свято, в якому вони головні герої, тому саме сьогодні помічниця народного депутата України Ігоря Бриченка та волонтер Березнегуватського відділення Благодійного фонду “Крокуємо з турботою” Наталія Олійник завітала до Територіального центру соціального обслуговування у Березнегуватському районі з вітаннями та подарунками.

Сам захід відбувся завдяки натхненню та завзяттю працівниць терцентру, які організували для дітей цікаві та активні ігри, а наприкінці запросили до солодкого столу. Наталя від Благодійного фонду передала установі медикаменти, а від народного депутата України Ігоря Бриченка – іграшки, комплекти для рукоділля та творчості.

На жаль, у зв’язку з погодними умовами не всі діти змогли відвідати цей захід, але ми впевнені, що тим діткам, що його пропустили, також дістануться ласощі та подарунки.

 

Довідка: Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року.