Турнір по греко-римській боротьбі

12 червня народні депутати України Ігор Бриченко та Вадим Підберезняк відвідали літній табір відпочинку «Палагеївський», який зачаровую своїм мальовничим ландшафтом. На території табору відбулася зустріч з учасниками спортивного клубу по греко-римській боротьбі «Борець». Клуб існує вже понад 9 років, його члени – багаторазові переможці обласних і всеукраїнських турнірів та призери чемпіонату України.

На участь у сьогоднішньому поєдинку приїхали учасники з найвіддаленіших куточків України (м.Миколаїв, м.Херсон, м.Івано-Франківськ, м.Кривий Ріг, м .Одеса, м.Львів, Очаківський р-н с.Рівне, м.Кіровоград, м.Енегродар, м.Новий Буг, м. Баштанка, м.Возенесенськ, смт.Веселиново, м.Южноукраїнськ, м.Стрий).

Народні депутати України Вадим Підберезняк та Ігор Бриченко, який за сумісництвом ще куратор Всеукраїнського проекту «Здорові діти – здорова нація», нагородили Почесними грамотами від Міністра молоді і спорту Ігоря Жданова тренера клубу «Борець» Івана Івановича Бобровича  та мера м.Новий Буг Максима Олександровича Лагодієнка. Грамоти за підтримку та розвиток отримали спонсори – Андрій Володимирович Рузанков (підприємець),  Юрій Миколайович Чумак (підприємець), Олександр Станіславович Кияновський (депутат міської ради, підприємець), Віктор Олексійович Старченко (голова ПСП «Злагода»), Віктор Миколайович Сербін (голова ПСП «Червона Баштанка»).

Переможців турніру нагороджено грамотами та медалями. Від Благодійного Фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою» команда з м.Новий Буг отримує фінансову підтримку для поїздки у м. Стрий (Львівська область) на спортивні змагання з боротьби.

Куратор проекту «Здорові діти-здорова нація» Ігор Бриченко звернувся з привітальним словом до переможців:

«Я вірю у вас. І покладаю велику надію на перемогу. Доведіть, що Миколаївська область – область золотих призерів».

Наостанок народні депутати подякували за повноцінну організацію турніру. Захоплива боротьба, свіже повітря, смачна корисна їжа, прохолодна річка і мальовничість Палагеївської церкви, яка оберігає наших борців.

ЗДОРОВІ ДІТИ – ЗДОРОВА НАЦІЯ!

І ТІЛЬКИ ТАК!