Фонд “Крокуємо з турботою”підтримує інклюзивну освіту та навчання у Снігурівському районі

Згідно з ЮНЕСКО інклюзивне навчання – це «процес звернення і відповіді на різноманітні потреби учнів через забезпечення їхньої участі в навчанні, культурних заходах і житті громади та зменшення виключення в освіті та навчальному процесі».

Метою інклюзивного навчання є покращання навчального середовища,  в якому вчитель і учні відкриті до різноманіття, де гарантується забезпечення потреб учнів і повага до їх здібностей та можливостей бути успішними.

«Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей» (Концепція розвитку інклюзивної освіти. Наказ МОН від 01.10.2010 № 912).

Інклюзивне навчання означає, що всі учні можуть навчатися в школах за місцем проживання, в загальноосвітніх класах, в яких в разі необхідності їм буде надаватися підтримка як у навчальному процесі, так і з перепланування школи, класів, програм і діяльності з тим, щоб всі учні без виключення навчалися і проводили час разом.

Снігурівський район також завжди на боці учнів та якісного навчання. І, відповідно до цього, на базі ЗОШ №3 м.Снігурівки створюють школу інклюзивної освіти. До Наглядової ради фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” (членом якої є Голова підкомітету з питань освіти ВРУ Тарас Кремінь) звернулося керівництво освітньої установи з проханням надати допомогу у вигляді парти для дитини з інвалідністю.

За рішенням зустрічі школа отримала адресну допомогу особисто від директор Фонду Сергія Кухоцького.

Сергій Михайлович також передав вітання від куратора Всеукраїнської благодійної ініціативи “Здорові діти – здорова нація” Ігора Бриченка та подарував всім діткам подарунки для ігрових кімнат.

Діти та вчителі щиро дякували за надану допомогу.