Чаша благодійності

5-го вересня весь світ відзначав Міжнародний день благодійності!

З цієї нагоди привітання від працівників районного будинку культури м.Снігурівки отримав і наш любий колектив кроківчан Благодійного фонду Ігоря Бриченка.

У ході привітань колективу фонду “Крокуємо з турботою” за доброту і милосердя, надання допомоги незахищеним верствам населення було вручено спільну грамоту від Снігурівської райдержадміністрації, яку представляв заступник голови РДА Андрій Бохонок, та районної ради. З привітаннями до засновника фонду та співробітників відділень звернувся депутат обласної ради Андрій Закусило разом з керівником ГО “Волонтери Снігурівщини” Олександром Єфремовим.
На завершення святкового заходу керівник фонду Світлана Бриченко подарувала дітям подаруночки за чудові українські танці та пісні. І запросила до солодкого столу наших друзів-благодійників. Це спільне свято всієї України, нашої команди і учасників-кроківчан, які кожного дня наповнюють чашу благодійності своїми добрими вчинками.

Але не варто забувати і про роботу. До свята відбулося повернення з “літніх канікул” Снігурівського відділення БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”. П’ятого вересня близько 80 мешканців Снігурівщини отримали благодійну допомогу, а ми отримали слова привітання від них.

Спека не зіпсувала настрій, а наповненість території бажаючими лише зміцнила командній дух співробітників. День мав кількісно-якісний характер з нотками святковості.
Поза чергою обслуговували учасників бойових дій. Пан Василь (УБД) з донечкою став подвійним призером і частиною акцій “Благодійна аптечка …” та “Продуктові набори для …”.
Своїми враженнями про надання благодійної допомоги людям похилого віку поділилася засновник фонду Світлана Бриченко:
Коли обслуговуєш стареньких “бабулічок-красотулічок”, то ти отримаєш масу задоволення! Рада була зустрічі з Лавро Валентиною Іванівною. Жінці понад 70 років, але навідріз відмовилася від окулярів) Сказала, що того самого побачить здалеку. Пам’ятаю, як ще три роки тому Валентина Іванівна працювала на полі у с.Новопетрівка. А ось Раїса Павлівна мала відразу серйозні наміри на кімнату одягу, задумала ходити на побачення. Вік то підходящий. Тому, насамперед, підібрали верхній одяг, адже наближаються холодні вечори. Красунь Тамару та Надію неможливо було забрати від окулярів, всі переміряли, все жартували.
Бабуся Клавдія шукала собі офіційне вбрання, але хотіла щось екстравагантне.
Катерина Митрофанівна була у вишитій сукні і не припиняла постійно промовляти: “Я ж україночка!”.
Усі бабусі в цей день отримали панчохи від варикозу та еластичні бинти, щоб у свою другу-третю молодість крокувати впевнено і без турбот.

Чарівниці передавали вітання та слова подяки куратору БФ “Крокуємо з турботою” Ігорю Бриченку.