Шаноблива атмосфера від Наталії Зубової

“А чому лише раз на півроку? Ми хочемо приїздити за допомогою кожного місяця!)”, -підбадьорено говорили в родині переселенців Наталії Володимирівни Калішіної.

Але така система обслуговування у відділеннях БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, хоч деякі родини ми б не відпускали від себе зовсім. Сім’ї, які з повагою та шаною ставляться до речей. Сім’ї, для яких нові штанці і сорочка – не просто одяг, а скорішого настрій підібраний за розміром.
5 вересня у Новобузькому відділенні “Крокуємо з турботою” таких родин було одинадцять.
З них сім’я переселенців Калішіної Наталії Володимирівни, яка обслуговувалася в фонді неодноразово. Наталії Володимирівні подобається атмосфера прийому громадян, яку створює керівник відділення Зубова Наталія Анатоліївна.
Сім’я інваліда Бакуліна Олега Олександровича окрім чоловічого, жіночого та дитячого одягу отримала для пана Олега інвалідні ходунки.
Дружина учасника АТО Андрєєва Катерина Миколаївна стала учасницею акції від БФ “Благодійна аптечка родинам учасників АТО”. Також жінка отримала одяг для всієї родини. Сюрпризом для пані Катерини став інвалідний візок, який жінка не сподівалася вже отримати.

Також допомогу отримали багатодітні та малозабезпечені сім’ї.

Всі 11 родин отримали сертифікати на користування послугами фонду.