Щасливі переселенці

Багатодітна родина Марини Михайлівни Голені, яка проживає у с.Кам’яне Новобузького району, виховує 10 діточок. Нещодавно сім’я отримала від БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” жіночий та дитячий одяг. 

Сьогодні, 25 липня, стала учасником акції “Меблі для родин”.

“Я дуже вдячна фонду за увагу та підтримку”, – на радощах сказала Марія Михайлівна.

Родина Марина Михайлівни Голені

Родина Марина Михайлівни Голені

Ганна Павлівна Кузнецова – багатодітна мама. Родина проживає у с. Добра Воля Новобузького району. Мати 5 діточок Ганна Павлівна неодноразово користувалась послугами БФ. Цього разу родина отримала допомогу у вигляді дитячого та жіночого одягу, іграшок, продуктів харчування.

Кузнецова Ганна Павлівна

Кузнецова Ганна Павлівна

Малозабезпечена родина Юлії Юріївни Слоневської з с. Софіївка Новобузького району сьогодні вперше скористалася послугами фонду.

“Сьогодні ми з родиною вперше завітали до Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”. Ми дуже задоволені побаченим. Саме тут відчули себе потрібними. Небайдужість – атмосфера, яка панує у Новобузькому відділенні БФ “Крокуємо з турботою”. Дякуємо”,- з такими словами вдячності звернулася Юлія Юріївна до співробітників фонду.

Слоневська Юлія Юрівна

Слоневська Юлія Юрівна

Переселена з м. Горлівка Донецької обл. Проніна Людмила Володимирівна на сьогоднішній день проживає в с.Софіївка Новобузького району.
Людмила Володимирівна отримала від БФ “Крокуємо з турботою” чоловічий та жіночий одяг, крупи.

Проніна Людмила Володимирівна

Проніна Людмила Володимирівна

Інвалід Наталія Володимирівна Калішина – переселенка з м. Горлівка Донецької обл. Тепер пані Наталія проживає у с.Софіївка Новобузького р-ну. Жінка оиримала від фонду одяг (дитячий, жіночий) та крупи.

Родина Калішиної Наталі Володимирівни

Родина Калішиної Наталі Володимирівни

Обидві сім’ї переселенців дуже дякували за таку увагу та чуйність. Залишились задоволені обслуговуванням.

“Ми до цього часу не відчували такого хорошого ставлення до своїх родин, як сьогодні тут. Дуже приємно. Дякуємо. Передаємо велику подяку опікуну “Крокуємо з турботою” Ігорю Віталійовичу за таку добру справу”, – подякували родини.