Ігор Бриченко та снігурівські освітяни крокували Карпатами

За ініціативи та підтримки керманича фонду “Крокуємо з турботою” Ігоря Бриченка освітяни зі Снігурівського району відправилися до Західної України

З південних степів України спершу вони  направилися до Бубнищанських скель – “Скель Довбуша”, що розташовані на території Поляницького ландшафтного парку. Чудова природа та ласкаве сонечко надихали наших педагогів на підкорення вершин. Куштували банош, бограч, грибну юшку карпатські наливки з червоної та чорної ягоди.

В піднесеному настрої та з першими сутінками ми виїхали до Гошівського монастиря, який утворився на основі греко-католицького храму Преображення Господнього. Де для наших освітян зіграли на карильйоні. Можливо вперше снігурівчани слухали звучання цього музичного інструменту, а особливо в чудовому виконанні Ольги Роп’янчук заступника директора з навчальної роботи Долинської дитячої школи з естетичного виховання імені Мирослава Антоновича та виховательки цієї ж школи Лідії Кайдан.

Ми відвідали Центр спадщни Вигодської вузькоколійки і він зачарував нас, бо дозволив розпізнати навколишню природу до найдрібніших деталей, ми буквально доторкнулися до неї.

Місто Лева також зустріло нас яскравим сонечком та подарував нам такі ж яскраві спогади.

Я впевнений, що снігурівчанам сподобався візит до Західної України, та можливо в майбутньому вони, вже з групами школярів приїдуть сюди знов.

Висловлюю вдячність допомогу в організації нашої подорожі до Івано-Франківської області, колезі, народному депутату України від «НАРОДНОГО ФРОНТУ» Анатолій Дирів , його помічнику та заступнику голови Долинської райдержадміністрації Viktor Gromysh, нашому чудовому гіду – Головному спеціалісту відділу інвестицій і туризму Долинської РДА Оленці (Олена Немец) та всім хто доклав зусиль для організації нашого візиту. Зі Львовом освітян Снігурівщини познайомив мій колега народний депутат України від «НАРОДНОГО ФРОНТУ» Михайло Хміль, а його помічниця Христина Гоголь розповіла нам про таємниці та особливі куточки старого міста.

Більше фото