Березнева адресна допомога березнегуватцям

Весняне тепло огорнуло Березнегуватщину, а благодійна допомога від БФ Ігора Бриченка “Крокуємо з турботою” допомогла громадянам отримати відповідні речі.

Протягом минулого тижня до Березнегуватського відділення фонду звернулися 20 родин, переважно які мають статус малозабезпечених та пенсіонерів за віком. Волонтерка фонду допомогла підібрати речі (одяг, взуття) родинам з малолітніми дітьми. Для пенсіонерів від фонду передали дієтичну добавку “Глюкоміназин“, яка сприятиме покращенню стану суглобів.

Нагадаємо, що в активі фонду є одяг, взуття та постільна білизна(були у вжитку, але в гарному стані), засоби особистої гігієни, продуктові пайки, дієтичні добавки, дитячі іграшки, меблі, медичні ліжка, окуляри для людей з вадами, ходуні, інвалідні візки – про наявність тих чи інших речей необхідно запитувати у відділеннях фонду.

Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.