23 травня у Новій Одесі

Люди рідко допомагають безкорисливо. І це риса будь-якого суспільства, незалежно від часу чи соціальних умов. Однак завжди є ті, хто готовий допомогти. Ті, кому не шкода свого часу і благ заради інших.

Адже, на жаль, в будь-який час є люди, які не можуть віддячити нічим, окрім слова подяки, бо у них немає впливових друзів, немає грошей. Дуже часто вони навіть не можуть забезпечити свої власні першочергові потреби. Тут вже неважливо, якого віросповідання, політичних поглядів, чи національності ця людина. Важливо, що це людина, яка без сторонньої допомоги не обійдеться.

Саме такою допомогою і займається Благодійний фонд «Крокуємо з турботою».

Крім простої допомоги, ми хочемо виховати у людей, особливо у молоді, почуття милосердя, відповідальності. Ми хочемо показати, що допомога ближньому – це просто. Важлива ж не лише допомога матеріальна, але й духовна: любов’ю, увагою, спілкуванням.

Найдорожчим для нас є просте слово вдячності, заради якого ми і творимо добро. Сьогодні ми почули безліч таких слів! 

Сьогодні Новоодеським відділенням БФ “Крокуємо з турботою” була надана допомога таким родинам: 

Бульбах Людмила (м.Нова Одеса) особа з інвалідністю другої групи. Отримала зручний інвалідний візок, туалетне крісло та інші необхідні речі; 

Коваленко Лариса (м. Нова Одеса) – малозабезпечена родина;

Бень Тетяна (м.Нова Одеса) – особа з інвалідністю першої групи; 

Назарова Надія (м.Нова Одеса) – особа з інвалідністю першої групи. Отримала зручний інвалідний візок, туалетне крісло та інші необхідні речі; 

Гордеєва Олена (с.Червоноволодимирівка) -одинока багатодітна мати; 

Коротаєва Ірина (с.Червоноволодимирівка). У пані Ірини син учасник АТО; 

Якушкіна Віра Юхимівна (м.Нова Одеса), донька ветерана ВВВ; 

Зубар Олександр (м.Нова Одеса) – учасник АТО;