3 роки Березнегуватському відділенню!

В цьому році 3 річниця з дня відкриття Березнегуватського відділення БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” припадає на Великодні свята, тому ми вирішили підготуватися разом із нашими маленькими помічниками. Під керівництвом Ірини Дмитрівни Блюм юні таланти Березнегуватського БДТ створили чудесні декоративні крашанки та Пасочки. Діти вручили Наталі, волонтерці Березнегуватського відділення БФ, у подарунок великодній кошик та передали для дітей з Березнегуватського центру дітей з інвалідністю презенти. У свою чергу Наталя, подарувала дітям солодощі та необхідні для творчості матеріали. Сьогодні ж завітала вона до Центру дітей з інвалідністю та вручила дітям подарунки та солодощі.

Березнегуватському відділенню БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” вже три роки, і з цим нашим святом ми вирішили поділилися з юними березнегуватцями! Дякуємо, що ви з нами! Крокуємо з турботою!

Більше фото

Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень та три філіали Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.