35 людей, історій, думок та обіймів

У Снігурівському відділенні Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” продовжуються тижні людей похилого віку. 15 серпня 35 пенсіонерів скористалися благодійною допомогу від “кроківчан” і отримали сертифікат на користування послугами фонду.

Куратор фонду Ігор Бриченко сьогодні з самого рання опікувався пенсіонерами. 35 людей, 35 історій, 35 обіймів, 35 думок, але тільки 1 проблема – держава про них забуває.

Своїми враження на завершення робочого дня поділилася з нами засновник БФ “Крокуємо з турботою” Світлана Бриченко, яка сьогодні піднімала настрій, підбирала шляпки під зачіски, одягала за останньою тенденцією “дівчаток”:

“Не відчуваю ніг, але підносить мене те, що сьогодні 35 дідусів та бабусь сказали щире “Дякую”. Всі ми потребуємо уваги. А вік цих людей подарував нам життя, свободу і мир. Тому приділити увагу, вислухати, підібрати брошку, спідничку, спокусливий халатик для чоловіка)) – найменше, але найприємніше, що нам під силу. Дякую, своєму чоловікові і куратору фонду Ігорю Бриченку, який сьогодні був поряд зі мною і нашими гістьми”, – схвильовано висловилася Світлана Станіславівна.