4 роки Снігурівському відділенню БФ “Крокуємо з турботою”

Сьогодні, 29.01, рівно 4 роки виповнилося  з відкриття Центрального відділення Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”.

Благодійністю ми з родиною займалися вже тривалий час, допомогу надали від приватних агропідприємств, підтримуючи освітян, спортивні команди, Майдан та військовослужбовців з початком російської агресії на сході України та в Криму. У 2014 році ми вирішили юридично оформити все і створити Благодійний фонд “Крокуємо з турботою”. Дякую своїй дружині Світлані, яка стала засновницею фонду та янголом-охоронцем для всіх хто потребує допомоги.

Снігурівщина наша мала Батьківщина і тому першим стало саме Снігурівське відділення. Я щиро вдячний всім хто долучився та допоміг у створення такого осередку благодійності на Миколаївщині, як БФ “Крокуємо з турботою”.

Щоденна робота фонду вимагає значних зусиль та часу, які задля благодійності не шкодують наші волонтери та учасники фонду. Дякую всім хто допомагає нужденним, адже “Благодійність – це місто, в будівництво якого кожна людська істота вносить свій камінь”.

Окремо, дякую тим волонтерам, які допомагають в реалізації благодійної мети фонду, ці люди виконують величезну роботу, їх самих майже непомітно, вони завжди заклопотані, але результатом їх діяльності є повноцінна та якісна робота всієї складної системи фонду.

Крокуємо з турботою!

Ігор Бриченко

більше фото