Дитяче харчування у незахищені родини

28 листопада БФ «Крокуємо з турботою» отримав благодійний вантаж для наших наймолодших – продукти дитячого харчування HiPP.
Першу допомогу доставлено нужденним родинам на Сумщину до Конотопу. Учасник Фонду, волонтер отець Степан залюбки погодився доставити діткам (від 4-6 місяців до 1 року) продукти харчування.

За минулий тиждень у відділення Новоодеського, Новобузького, Березнегуватського, Снігурівського та Баштанського фондів було відправлено їжу для малечі.
Роздача здійснюється у приміщеннях БФ “Крокуємо з турботою” та надається адресна допомога.


Соціальні працівники Жовтневого та Очаківського районів отримали продукти харчування для роздачі на місцях сім’ям, які потребують відповідної допомоги.

Наші партнери, волонтери з ГО “Союз учасників АТО”   (смт.Доманівка) приїхали за продукцією для своїх односельчан. Також хлопці завантажили інвалідні візки, які доставили до дитячого будинку хворих на ДЦП.

Вже за декілька днів карапузи міста Миколаєва отримають 1500 наборів. Керівництво фонду щиро дякує Іллі Шполянському та Сергію Калашнікову за створення хороших умов для проведення акції у місті.

Акція проходить за постійної підтримки та тісної співпраці нашої благодійної організації з Благодійним фондом “Апостол”.