Мати-героїня отримала допомогу для своїх старших синів у зоні АТО

Після святкування одного з найважливіших свят Дня Конституції України волонтери та співробітники Новоодеського відділення БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” допомогли чотирьом родинам.

Мати-героїня Глухман Валентина з Нової Одеси отримала необхідний одяг, медичні матеріали. Двоє старших дітей пані Валентини знаходяться в зоні АТО. Жінка з нетерпінням чекає їх повернення.

Багатодітна мама Григоренко Ганна з с.Себине отримала жіночий, чоловічий та дитячий одяг. Продуктові набори для всієї родини. Дітлахи пані Ганни не могли натішитися новими іграшками, щасливі поїхали додому. 

Мама сина з інвалідністю І групи Назарчук Ольга (м.Нова Одеса) потребувала для дитини необхідні медичні матеріали. Наразі пані Ольга збирає документи для реабілітаційного ліжка. Найближчим часом їх буде відправлено на розгляд Наглядовій раді фонду. Співробітники Новоодеського відділення впевнені, що родина Назарчуків незабаром отримає бажане ліжко.

Наталя Гіржева з м.Нова Одеса для свого чоловіка з інвалідністю ІІ групи сьогодні, 29 червня, скористалася сертифікатом на отримання послуг від Фонду Ігоря Бриченка.