Сім’я починається з дитини, або як пройшов робочий тиждень у Березнегуватському відділенні

Сім’я починається з дитини, і неважливо яка це сім’я за соціальним статусом, за матеріальним забезпеченням, адже головне – у кожній родині з’являється вогник, оберігати який треба з дитинства. Підтримати його можуть не лише рідні і близькі, а й благодійні організації. Цього тижня Березнегуватське відділення Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” опікувалося дітками району.

У вівторок, 17-го жовтня, волонтер нашого Фонду Наталія зустрілася з опікуном малозабезпечених діток, які навчаються у Березнегуватському професійному ліцеї. Два юнака та дві гарні пані постійно посміхалися, розповідали про навчання, розваги, шопінгувалися. Кожен обрав собі необхідне, але найбільше вихованці потребували теплий одяг. Пані Ксенія щиро дякувала за допомогу. А наші волонтери вже з нетерпінням чекають наступної зустрічі, адже ці веселі діти стали гарним, енергійним початком тижня.

Вихованці Березнегуватського професійного ліцею та опікун Ксенія

Не менш радісною подією стала зустріч 18 жовтня з соціальним працівником з с.Калуга. Березнегуватське відділення опікується калужанами, систематично надаючи допомогу у різні напрямки розвитку села. Цього разу соцпрацівник отримала для своїх підопічних теплий зимовий одяг і текстиль. Нагадаємо, що у цьому році за підтримки БО “Крокуємо з турботою” було омебльовано Калузький дитячий садок “Пролісок” та проведено акцію “Окуляри поважному населенню”.

Отримання соціальним працівником благодійної допомоги для калужан

19 жовтня дирекція Березнегуватської ЗОШ звернулася з проханням надати спеціальний одяг для працівників їдальні. І вже 20 жовтня ми отримали фото наших красунь зі шкільної їдальні у формі.

Працівниці їдальні Березнегуватської ЗОШ позують у новому спецодязі