Грудень — місяць лютий, питає тебе, як взутий.

“Грудень — місяць лютий, питає тебе, як взутий”– місячний девіз Березнегуватського відділення фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”. За перші два тижні зими більш ніж 200 родин отримали різноманітну необхідну благодійну допомогу.

Найбільш яскравою подією у Березнегуватському відділенні Фонду став візит наших волонтерів до підшефного Реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю.

День пройшов за мить. За розповіддями, спілкуванням, солодощами ніхто не помітив плин часу. А щирі емоції діток – були найкращим подарунком у відповідь,- під враженнями пані Наталія радісно поділилася коментарем.

Не забули ми і про свою традицію напередодні зимових холодів. Тиждень “Бачити серцем” до Дня інвалідності став початком акції “Вітамін С”. Ініціатива мала на меті забезпечити осіб з інвалідністю необхідним противірусним вітаміном – цибулею. Результат – понад 160 осіб отримали сітку цибулі до суворої зими. Окрім вітамінів наші бенефіціари за потреби отримали інвалідні візки, ролатори, милиці.

І “солодким” завершенням двотижневика активності у відділенні – діти. 8 родин (малозабезпечені, багатодітні) отримали допомогу для своїх синочків та донечок. Хтось потребував одяг, хтось мав необхідність у іграшких та канцелярії. Але залишати наше відділення ніхто не хотів).

Завдячуємо нашим вірним товаришам-партнерам: МБФ “Сприяння розвитку медицини”, БФ “Апостол” та народним депутатам Ігорю Бриченку та Тарасу Креміню.

Крокуйте з нами у вихідні!

До зустрічі у понеділок за адресами наших відділень!