Допомога КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Снігурівського районної ради

До Центрального відділення Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” сьогодні звернувся Директор-головний лікар КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Снігурівського районної ради Миколаївської області Павло Соловйов з проханням надати допомогу закладу у вигляді 3-х інвалідних візків.

Звісно, фонд не залишився осторонь і в цей же день Директором БФ Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою” Сергієм Кухоцьким особисто були привезені та передані інвалідні візки директору-головному лікарю КНП “ЦПМСД”.

Розуміючи, що даний медичний заклад надає допомогу і дітям різних вікових категорій, в тому числі  дітям позбавленим батьківського піклування, від фонду було надано допомогу у вигляді дитячого харчування Aptamil pronutra 3 у кількості 11 одиниць.

Нагадуємо, що на території Миколаївської області функціонують 6 відділень Благодійного фонду Ігоря Бриченка “Крокуємо з турботою”, які надають адресну допомогу пільговим категоріям громадян. Детально про розклад роботи відділень ви можете дізнатися у волонтерів фонду.